Od lat pasjonuję się modą i stylizacją. Są one dla mnie narzędziem do uzyskania własnego, niepowtarzalnego stylu. Wrodzone umiejętności uzupełniłam na studiach i profesjonalnych kursach – m.in. u sławy wizażu Ewy Filipeckiej oraz coacha wizerunku Dominiki Zaborowskiej. Dzięki nim zdobyłam wiedzę niezbędną do pracy w tym zawodzie. Efektem są metamorfozy, które możesz obejrzeć w galerii :)

Stylizacja to dla mnie uzyskanie harmonii pomiędzy strojem a osobowością człowieka. W pracy cenię przede wszystkim komfort klienta. Jeśli zechcesz, profesjonalnie zajmę się Twoim wizerunkiem, pomogę odnaleźć lub tylko uporządkować Twój styl. Zachęcę Cię do indywidualności, eksperymentowania kolorem i wyobraźnią. Czasem warto zrobić odważny krok, wybrać kolor lub krój, o jakim wcześniej nawet by się nie pomyślało, zachowując przy tym klasyczny minimalizm.

Pierwszej oceny spotkanej przypadkowo osoby dokonujemy na podstawie kształtu twarzy, fryzury, ubioru oraz tego „czegoś”, co każdy z nas ma, wystarczy to tylko wydobyć. I na tym polega moje zadanie. Zacznijmy od spotkania przy kawie, podczas którego zaplanujemy Twoją przemianę.